ARCHÍV MINULÝCH ROČNÍKOV Trans danube swim

čiapka

VYZDVIHNI SI ČIAPKU

Prihlás sa a využi zvýhodnené štartovné. Začni otužovať, ži zdravo.2 týždne pred štartom si vyzdvihni si plávaciu čiapku v kancelárii BUBO na adrese Dunajská 31 v centre Bratislavy. Čiapku si môžeš vyzfvihnúť najneskôr v piatok pred štartom.

čiapka

PRÍĎ V NEDEĽU O 13.00

13.00 Príď k bratislavskému River Parku na nábrežie Dunaja - Mapa štartu
13.15 Odovzdaj svoju batožinu, veci na prezlečenie v cieli
13.30 Vypočuj si poučenie pred plávaním
14.00 Vstupuj do vody po odpálení zelenej svetlice.

Preplávaj Dunaj

PREPLÁVAJ DUNAJ

Uži si neskutočný zážitok a pozri sa na Bratislavy z vôd legendárnej rieky. Pozor! Prvé metre plávaj proti prúdu v uhle 45 stupňov od brehu. Následne plávaj k opačnému brehu, voda ťa bude unášať k výstupu z vody. Sleduj svoje okolie a drž sa v skupinke s viacerými plavcami. Nepi vodu z Dunaja, udržuj sa v pohybe, aby si nedostal kŕč. V prípade potreby, privolaj mávaním ruky záchranárov.

CIEĽ

CIEĽ

Vystúp z vody pokojne. Oboplávaj pontón, nevystupuj naň hore, ani po skalách pred ním. Pontónu sa len pridržuj. Vychádzaj hore na breh po dvoch širokých schodiskách pod pontónom, kde ti podáme pomocnú ruku.

párty

PÁRTY

Uži si ten pocit a zabav sa v cieli. Dunaj budeš už navždy vnímať inak. Po vystúpení z vody vyjdeš hore schodmi, nájdeš si svoju batožinu, stany na prezlečenie a stany s občerstvením. Daj si pivo a kochaj sa pohľadom na náš nádherný Dunaj. Ten úžasný pocit si si zaslúžil.

PRIDAJTE SA K PLAVCOM

Viete, čím je Bratislava unikátna? Má Dunaj, rieku, ktorá preteká aj Viedňou a Budapešťou, no ani jedno z týchto miest nemá Trans Danube Swim. Unikátna akcia spoločného plávania cez Dunaj už 10 rokov priblížuje našu nádhernú rieku všetkým Bratislavčanom aj návštevníkom mesta. Pridajte sa k plavcom, ktorí už od roku 2014 vstupujú prvú septembrovú nedeľu do vôd tejto nádhernej rieky.